Mobilya Tasarım – Dönüşüm
Atölyesi

Kurucu

Tuğba Güllüdağ

“Amacım küçük bir atölyede oyalanmaktı. Ancak istekler ve hayal dünyam sayesinde bir hayli çeşitlendik. Şimdi kendi tasarlayıp desenlediğim mobilya, ferforje, bahçe mobilyası ve aksesuarları üretmekteyim.”

Merhaba,

23.01.1970 yılı İstanbul’da doğdum. 1990 yılında vakıfbank ataköy şubesinde bankacılık hayatıma başladım. Zorlu bir çalışma süreci geçirdim. Bu dönemde kaçışı hep hafta sonları
gidebileceğim boyama kurslarında buldum. Her boş vaktimi renklere ve yaratıcılığa ayırdım.

Çalışma hayatım öncesi 2 yıllık modelistlik ve stilistlik eğitimi aldım. Hatta bankacılık öncesi kısa bir süre ünlü bir tekstil firmasında baş stilistin yanında staj yapmaya başlamıştım. Ancak ekonomik kaygı vs. nedeniyle kazandığım sınav neticesi bankacılığı tercih etmek zorunda kaldım.

27 yıllık çalışma sürecinde renkler benim için hep terapi vazifesi gördü. Çalışma serüvenimin son 5 yılını şube müdürü olarak tamamladım ve bir boyama atölyesi kurmak için 2016 yılı temmuz ayında emekli oldum. Biraz kendimi bulup dinlendikten sonra mart 2020 de Atölye Pudra’yı açtım.

Amacım küçük bir atölyede oyalanmaktı. Ancak istekler ve hayal dünyam sayesinde bir hayli çeşitlendik. Şimdi kendi tasarlayıp desenlediğim mobilya, ferforje, bahçe mobilyası ve aksesuarları üretmekteyim.

Büyük bir ekonomik kriz ve malum pandemiye rast geldim. Ama elimden geldiğince çeşitli ürünler üretmeye ve güzel şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyorum.

Yeterince tanıyınca Atölye Pudra’yı seveceğinizi ve destekleyeceğinizi umuyorum.

Ev ve işyeri bence insanın kişiliğinin aynasıdır.

Neyi görmek ve hangi dekor ile yaşamak isterseniz, kupon ve kişiye özel tasarımlarla biz yardıma hazırız. Sizleri de tüm güler yüzümüzle ağırlamak için bekliyoruz.

Sağlıkla ve sevgiyle kalın.

Bize Ulaşın

Ürün Siparişleriniz İçin:

0 530 834 82 41 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

İletişim Formu

Her türlü soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.